Megatrend- damskie plecaki skórzane.

Wysłany przez: Karolina Tomczyk-Karasek W: Torebkowe trendy Na: poniedziałek, październik 24, 2016 Komentarz: 0 Odsłony: 2698

Na początku nie dawaliśmy im szansy. Ot, chwilowa moda dla młodych klientek ‘sieciówek’. Wyraźnie jednak już widać, że moda na plecaki damskie utrzymuje się kolejny z rzędu sezon i nie widać jej końca.

Plecaki nosi się do typowo kobiecych damskich stylizacji, może za wyjątkiem tych  typowo wieczorowych. Skórzane plecaki damskie z powodzeniem zastąpi elegancką, skórzaną torebkę damską, pod warunkiem, że nie dobierzemy do niej typowo sportowych butów. W ofercie naszego sklepu internetowego ze skórzanymi torebkami znajdziecie wiele modeli plecaków, zarówno tych bardziej eleganckich, jak i codziennych - casualowych.

Poniżej przegląd tych najciekawszych:

nucelle plecak

https://stylowagalanteria.com/torebki-skorzane/1185-damski-plecak-w-minimalistycznym-stylu-szary.html

Średnich rozmiarów plecak damski marki Nucelle z subtelną, ale efektowną i nadającą kobiecego charakteru skórą naturalną tłoczoną na wzór skóry krokodyla. Zasuwana naokoło klapka umożliwia wygodny dostęp i przegląd zawartości torebki.

 

 plecak damski skórzana torebka

https://stylowagalanteria.com/torebki-skorzane/1148-skorzany-plecak-damski-z-zamkami-blyskawicznymi-czarny.html

Plecak najbardziej casualowy z prezentowanych. Wykonany całości z dość miękkiej, ale grubej, porządnej skóry typu dola w całości we włoskiej manufakturze vera pelle (Laura Biaggi). Torebka posiada na przodzie ozdobę, ale i funkcjonalny dodatek- suwaki i tym samym dodatkową sporą kieszeń. Plecak będzie pasował zarówno do jesiennego prochowca, wełnianego płaszczyka czy zimowej kurtki puchowej.

 Nucelle plecak skórzany

https://stylowagalanteria.com/torebki-skorzane/1258-modny-damski-plecak-z-jesiennej-kolekcji-szary-1170917-11.html

Kolejna propozycja skórzanej torebki Nucelle. Plecak dość spory, ale nie za duży, pojemny, z licznymi przegródkami i kieszonkami. Torebka posiada subtelne ozdoby-metalowe okucia z kolorze bladego złota.

 włoski plecak damski ze skóry naturalnej

https://stylowagalanteria.com/torebki-skorzane/1309-luksusowy-kobiecy-plecak-ze-skory-cielecej-czarny.html

W tym modelu plecaka zakochaliśmy się od początku-doskonała, dość miękka włoska, skóra cielęca (vera pelle – Roberta Biaggi), idealnie dobrane - grafitowe okucia w postaci bardzo kobiecego uchwytu, pojemne wnętrze. Czego chcieć więcej od plecaka i skórzanej torebki? :)

Jeśli macie jakieś sugestie, komentarze, pytania nt. tego wpisu bądź naszej całej oferty ze skórzaną galanterią czekamy na wpisy pod tekstem!

Komentarze

Zostaw swój komentarz