Przelew zwykły

Po złożeniu zamówienia i wybraniu opcji płatności przelewem zwykłym zostanie wysłany do Państwa e-mail z numerem naszego konta, danymi do przelewu oraz numerem zamówienia , prosimy o wpisanie numeru zamówienia w tytule przelewu co ułatwi i przyśpieszy proces identyfikacji wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie otrzymacie Państwo informację o wpłynięciu przelewu i realizacji zamówienia. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności nie ponosicie Państwo w tym przypadku żadnych dodatkowych kosztów.

Dane do przelewu:

Bank: Alior Bank

Odbiorca:StylowaGalanteria.com Karolina Tomczyk-Karasek

Adres: ul. Gorkiego 93/26, 92-517 Łódź

Numer rachunku:

11 2490 0005 0000 4500 6524 2574

Tytuł: (NR ZAMÓWIENIA )

Pobranie

Przy płatności za pobraniem należność za zamówienie regulujecie Państwo kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Uwaga maksymalna kwota pobrania nie może przekroczyć 1000,00 PLN .

Karta kredytowa/płatnicza

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisu Transferuj.pl Krajowy Integrator Płatności SA.Transakcje obsługiwane przez Transferuj.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Nasz sklep został zweryfikowany przez niezależną stronę trzecią- firmę: Trustwave

Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Przelew internetowy

Transakcje obsługiwane przez Transferuj.pl Krajowy Integrator Płatności SA zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
insta

@stylowagalanteria