Torebki z motywem zwierzęcym 

Aktywne filtry

Charakterystyczne torebki ze skóry wężowej

Torebki ze skóry wężowej są oryginalnymi dodatkami, które ożywią każdą elegancką stylizację. Jednokolorowe lub wielobarwne torebki będą ciekawym akcentem na tle gładkich jednolitych kolorystycznie ubrań. W zależności od fasonu i kroju mogą być noszone jako torebki na przyjęcia i torebki skórzane na biznesowe spotkania.

W tej grupie produktów można znaleźć torebki o motywach przypominających skórę dzikich zwierząt. Znajdują się tu torebki ze skóry krokodyla o charakterystycznych sporych tłoczeniach imitujących strukturę skóry tego gada. Innym wariantem jest torebka ze skóry węża o bardziej skomplikowanym deseniu i różnorodnych odcieniach. Torebki w zwierzęce motywy wykonane są ze specjalnie oprawionej bydlęcej skóry. Dla ich produkcji nie poświęcono żadnego ze wspomnianych egzotycznych zwierząt.

Klasyczne skórzane listonoszki i kopertówki ze skóry krokodyla

Wśród kilku krojów, w jakich występują torebki w zwierzęce motywy, sporo miejsca zajmują klasyczne prostokątne listonoszki. Torebki na ramię z długim paskiem, będą eleganckim dodatkiem w czasie spacerów, czy podróży. Sprawdzą się tu przede wszystkim torebki ze skóry krokodyla o jednolitej naturalnej kolorystyce. Torebki na spacer ułatwią zabranie ze sobą wielu niezbędnych przedmiotów. Zawieszone na ramieniu dadzą sporo swobody dłoniom.

Niewielkie kopertówki w zwierzęce motywy to produkty, które pozwalają na przechowanie jedynie portfela i kilku drobiazgów. Wyposażone są w krótki pasek albo całkowicie są go pozbawione. Mogą służyć przede wszystkim jako torebki na przyjęcia i bankiety. Szczególnie torebki ze skóry węża staną się ożywczym dodatkiem do eleganckich jednolitych kreacji.

torebki ze skóry wężowej na zakupy

W tej kategorii można znaleźć także torebki w zwierzęce motywy w fasonie shopper bag. Tego rodzaju torebki na zakupy wyposażone są w parę solidnych uchwytów. Można nosić je w dłoni albo zawiesić na ramieniu i trzymać pod pachą. Ten fason sprawdzi się podczas zakupów w zatłoczonych centrach handlowych. Torebki na zakupy są bardzo pojemne. Poza portfelem i niezbędnymi akcesoriami pomieszczą także drobne zakupy, czy butelkę z wodą.

Stylowe skórzane torebki z krokodylej skóry

Wszystkie torebki w zwierzęce motywy pochodzą od sprawdzonych dostawców. W większości produkowane są na terenie Włoch. Pochodzenie torebek ze skóry widoczne jest w ich stylistyce i wysokiej jakości produktów. Dzięki temu torebki w zwierzęce motywy proponowane przez sklep z wyrobami skórzanym stylowagalanteria.com są niezwykle trwałe. Wpisują się także w aktualne trendy ze świata mody.

Panterka, skóra węża czy krokodyla? Torebki z motywami zwierzęcymi to must have i motyw przewodni dodatków na sezon 2020! 

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
insta

@stylowagalanteria