Skóra lakierowana

Aktywne filtry

Torebki ze skóry lakierowanej

Torebki ze skóry lakierowanej to modele, które nie wychodzą z modowych kanonów. Sposób dekoracji, jakim jest lakierowanie, nie niszczy naturalnej struktury materiału. Dodatkowo zabezpiecza go przed wilgocią i uszkodzeniem. Skóra lakierowana widoczna jest w torebkach damskich pochodzących od wielu uznanych projektantów. Ten materiał uznawany jest za ekologiczny i bardzo estetyczny. W związku z tym torebki ze skóry lakierowanej to wariant chętnie wybierany przez gwiazdy i celebrytki.

Torebki ze skóry lakierowanej, jak się je robi?

Torebki ze skóry lakierowanej najczęściej produkowane są z naturalnego materiału. Do ich produkcji wykorzystywana jest skóra bydlęca lub cielęca ze specjalnie w tym celu hodowanych zwierząt. Większość modeli dostępnych w naszym sklepie pochodzi z Włoch. To tam tworzą rzemieślnicy, którzy od kilku pokoleń zajmują się galanterią. Dzięki temu produkują dodatki o najwyższej jakości. Damskie torebki ze skóry lakierowanej najczęściej zachowują naturalną strukturę. Niektóre modele zostały dodatkowo poddane obróbce, która miała na celu nadanie im innego deseniu. Stąd w torebkach widoczna jest skóra lakierowana imitująca produkty z węży lub krokodyli.

Skóra lakierowana na różne okazje

Skóra lakierowana uznawana jest za materiał bardzo uniwersalny. Powłoka lakieru może mieć różny poziom połysku, co pozwala dopasować torebki do wielu kreacji. Mocno połyskujące torebki ze skóry lakierowanej to świetny dodatek do kreacji wieczorowych. Modele wykończone w ten sposób można dobrać do błyszczący kolii czy sukni balowych. Z kolei bardziej matowa skóra lakierowana to propozycja na wyjścia eleganckie i formalne. Mniej połyskujący materiał nie będzie mocno rzucał się w oczy. Taka torebka będzie też dobrym dodatkiem podczas spotkań biznesowych.

Torebka ze skóry lakierowanej, możesz wybrać spośród wielu modeli

W naszym sklepie znajduje się wiele modeli torebek damskich, w których ważnym punktem jest skóra lakierowana. Dla naszych klientek przygotowaliśmy między innymi stylowe listonoszki. Te torebki można zawiesić na ramieniu lub nosić w dłoni jako ciekawy dodatek. Sporą część asortymentu stanowią także shopperki, w których dominuje skóra lakierowana. Trwałość i pojemność, jakimi cechują się torebki damskie ze skóry lakierowanej, sprawdzi się podczas zakupów.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
insta

@stylowagalanteria