Torebki ze skóry naturalnej

Aktywne filtry

Torebki ze skóry naturalnej

Modne torebki ze skóry naturalnej cieszą się niesłabnącą popularnością. Sięgają po nie Panie w różnym wieku i wykorzystują je podczas wielu okazji. W naszym sklepie znajdują się torebki ze skóry naturalnej produkowane we Włoszech. Te modne dodatki wykonywane są ze skóry bydlęcej lub cielęcej. Większość modeli inspirowana jest produktami pochodzącymi ze znanych domów mody. Podobne torebki noszą celebrytki i znane oraz wpływowe kobiety. Torebki ze skóry naturalnej są też ekologiczne i bardzo wytrzymałe. Skóra zabezpieczona jest przed wilgocią, a także przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Torebki ze skóry naturalnej, różne faktury i sposoby wykonania

Torebki ze skóry naturalnej są wykonywane w różnych formach i kształtach. Skóra łatwo poddaje się obróbce i barwieniu. Daje to możliwość uszycia niemal dowolnego modelu. W naszym asortymencie znajdują się między innymi torebki ze skóry naturalnej licowej. Gładka wyprawiona powierzchnia może mieć dowolny kolor i strukturę. Część galanterii zachowała naturalny charakter skóry. Inne torebki ze skóry naturalnej wcześniej poddane zostały tłoczeniu. Dzięki temu przypominają skórę zwierząt egzotycznych. Sporą część asortymentu tworzą torebki ze skóry naturalnej zamszowej. Ten materiał w różnej formie i gamie kolorystycznej stosowany jest w wielu modnych egzemplarzach.

Torebki ze skóry naturalnej w różnych rodzajach

W tej grupie produktów można znaleźć spory wybór dodatków, którym nadawana jest ciekawa stylistyka. Torebki ze skóry naturalnej mogą mieć formą małych listonoszek, w których Panie przechowają jedynie portfel i drobiazgi. Prawdziwa skóra została użyta także do produkcji dużych toreb trapezowych. Ich pojemna konstrukcja pozwoli schować wewnątrz wiele przedmiotów i sporo zakupów. Torebki ze skóry naturalnej mogą mieć różne kolory i wzory. W części z nich podkreślone zostały naturalne barwy skóry. Innym nadano mocne wyraziste kolory czerwieni czy błękitu. Modne torebki ze skóry naturalnej często ozdobione są za pomocą frędzli czy innych dodatków.

Gdzie sprawdzą się torebki ze skóry naturalnej?

W zależności od modelu i sposobu obróbki skóry, można uszyć z niej torebki o różnym przeznaczeniu. Ogromny asortyment naszego sklepu sprawia, że torebki ze skóry naturalnej mogą być wykorzystywane w wielu sytuacjach. Niewielkie kopertówki i kuferki przydadzą się na wystawne przyjęcia. Będą ciekawym dodatkiem do eleganckich kreacji. Z kolei torebki ze skóry naturalnej w formie worka czy shopperki sprawdzą się na co dzień.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
insta

@stylowagalanteria