Skóra licowa

Aktywne filtry

Torebki ze skóry licowej 

Torebki ze skóry licowej, cechują się ciekawym naturalnym wyglądem i odpornością na zniszczenie. W tej grupie znalazły się produkty tworzone ze skóry licowej głównie bydlęcej i cielęcej. Materiał poddany został fachowej obróbce przez włoskich specjalistów, co zapewniło mu sporą trwałość. Oprawiona skóra licowa na torebkach najczęściej ma naturalną nieregularną strukturę. Często pozostawiono jej naturalny kolor lub został on podkreślony za pomocą właściwych procesów. Skóra licowa może być także poddawana farbowaniu, dzięki czemu uzyskuje się torebki w różnych kolorach. Zgromadzone w tej grupie modele torebek różnią się od siebie stylem i sposobem noszenia.

Torebki ze skóry licowej, naturalna skóra to jakość i trwałość

Naturalny charakter, jaki ma gładka skóra licowa, często wybierany jest przez znanych projektantów. Nie tylko uznawana jest za estetyczną, ale także ekologiczną. W związku z tym skóra licowa stosowana do produkcji dodatków nie przestaje cieszyć się popularnością. W tej grupie znajdują się torebki damskie ze skóry licowej stylizowane na modele od największych producentów. Część z nich pojawia się na pokazach mody, premierach filmowych, czy innych wydarzeniach. Torebki ze skóry licowej dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Różnią się także rozmiarem i przeznaczeniem. Modna skóra licowa często występuje w towarzystwie metalowych dodatków i sprzączek.

Torebki ze skóry licowej, szybka wysyłka i dogodne formy płatności

Najczęściej skóra licowa kojarzona jest z gładką powierzchnią i naturalną strukturą. Jednak często pod pojęciem skóra licowa znajdują się także torebki damskie zamszowe. Dzieje się tak, ponieważ zamsz pokrywa tylko jedną stronę materiału, podczas gdy wewnątrz jest właśnie skóra licowa. Torebki z tego materiału mają charakterystyczny ciepły wygląd. Skóra zamszowa łatwo poddaje się farbowaniu, dlatego dodatki mogą mieć różne kolory i odcienie. W naszym asortymencie znajdują się ciekawe modele torebek ze skóry licowej, które pozwolą Paniom poczuć się pięknie i komfortowo.

Torebki ze skóry licowej 

Skóra licowa należy do materiałów, które z łatwością można dopasować do wielu stylistyk. Uznawana jest za bardzo elegancką, dlatego torebki z tego materiału mogą być noszone podczas ważnych uroczystości. Z kolei skóra licowa farbowana na mocne i wyraziste kolory sprawdzi się na radosnych spotkaniach. Torebki damskie z tego materiału dobrze zaprezentują się na wyjściach ze znajomymi, czy nieformalnych spotkaniach.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
insta

@stylowagalanteria