Skóra cielęca

Aktywne filtry

Torebki z cielęcej skóry

Torebki z cielęcej skóry, ten materiał ceniony jest za trwałość i odporność na działanie wilgoci. Ma elegancką strukturę, która zachowuje naturalny charakter. Skóra cielęca łatwo poddaje się też obróbce i farbowaniu. Dzięki temu można z niej stworzyć interesujące modele dodatków. Damskie torebki ze skóry cielęcej uznawane są za produkt ekologiczny. Często taki dodatek wybierają osoby, którym bliska jest filozofia EKO. Torebki ze skóry cielęcej są miękkie i mają przyjemną dla ciała strukturę.

Torebki z cielęcej skóry, szybka wysyłka

Jedną z zalet, jaką ma skóra cielęca, jest łatwość jej obróbki. Doceniają to włoscy producenci, od których pochodzi większość artykułów z naszego asortymentu. Doświadczeni rzemieślnicy za pomocą specjalnych procesów sprawiają, że skóra cielęca ma strukturę zamszową lub gładką. Ten materiał sprzyja także lakierowaniu, dzięki czemu można nadać mu dowolny kolor. W naszym sklepie znajdują się torebki z cielęcej skóry w wielu formach. Część z torebek ze skóry cielęcej ma pikowane wykończenia, co nadaje im eleganckiego charakteru. Można znaleźć też produkty w naturalnych barwach lub farbowane na intensywne i ekstrawaganckie kolory.

Torebki z cielęcej skóry, popularne model

Wysokiej jakości prawdziwa skóra cielęca jest łatwa w obróbce i bez kłopotu można wykonać z niej nawet bardzo wymyślne dodatki. Asortyment sklepu stylowagalanteria.com zawiera wiele typów torebek. Większość z nich inspirowana jest popularnymi modelami od znanych projektantów. Na uwagę zasługuje przede wszystkim pleciona torebka ze skóry cielęcej. To w niej skóra cielęca została uformowana w formie plecionej naprzemiennie szachownicy. W asortymencie sklepu na nasze klientki czeka także stylowa i zawsze popularna chanelka. Asortyment uzupełniają stylowe torebki trapezowe i pojemne worki ze skóry cielęcej.

Torebki z cielęcej skóry

Torebki z cielęcej skóry można założyć jako świetny dodatek do wieczorowego stroju. Wszystko zależy od modelu, który stanie się dodatkiem. Niezwykle modna i popularna torebka a'la Bottega Veneta może być noszona na wystawne kolacje i przyjęcia. Podobne zastosowanie znajdą także torebki czarne z falbanami lub chanelki. Skóra cielęca została też użyta do tworzenia torebek na ramię w formie worków. Te modele najlepiej będą pasowały do luźnych codziennych stylizacji.

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
insta

@stylowagalanteria