Szanowni Klienci, na czas pandemii dla waszego bezpieczeństwa polecamy korzystanie z paczkomatów- WYSYŁKA GRATIS do każdego przedpłaconego zamówienia powyżej 100 zł.

Jak dobrać torebkę do butów? - Wskazówki dotyczące stylizacji

list In: Torebkowe trendy On: comment Comment: 0

Trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez torebki, co z pewnością mogłoby potwierdzić wiele pań. Tego rodzaju element jest prawdziwym niezbędnikiem zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym. Z tego względu wyjątkowo przydatna jest umiejętność właściwego komponowania stylizacji z wykorzystaniem torebki. Zdecydowanie najwięcej problemów może sprawiać kwestia doboru tego elementu do konkretnej pary obuwia. Wiele osób zastanawia się, czy torebka musi pasować do butów. Podpowiadamy, jak umiejętnie zestawić ze sobą tego typu stylizacje, aby być na bieżąco z trendami. 

Czy torebka musi pasować do butów?

Buty oraz torebka to nieśmiertelne połączenie dodatków, które nigdy nie wychodzą z mody. Trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek kompletną stylizację bez tego zestawu. Konieczność wyposażenia kompletu w te dwie istotne części wynika z wielu powodów. Przede wszystkim buty oraz torebka, które są do siebie umiejętnie dobrane, stanowią najlepszą ozdobę całej stylizacji na gruncie estetycznym. 

Dodatki są integralną częścią ubioru, niejednokrotnie jeszcze bardziej podkreślając całą jej rangę. W zależności od indywidualnego wyboru mogą podkręcać charakter stylizacji, lub być delikatnym tłem, którego jednak nie sposób nie zauważyć. Jednak niezależnie od wyboru danego dnia, dodatki zawsze wyraźnie działają na korzyść całego ubioru. Aby tak się stało, wszystkie ich elementy powinny ze sobą współgrać. W takiej sytuacji powstaje istotne pytanie, dotyczące tego, czy torebka musi pasować do butów. Zastanawiasz się, jak rozwiązać kwestię odpowiedniego dopasowania tych dwóch elementów. W modzie obowiązuje naczelna zasada, która ma za zadanie stać na straży spójności wszystkich części stylizacji. Chcesz ubierać się modnie, ale i z klasą? Zwróć więc uwagę przede wszystkim na umiejętne dobieranie dodatków - tylko to pozwoli Ci na uzyskanie świetnego efektu, który zachwyci wszystkich dookoła. 

Jak dobrać kolor torebki?

Kwestie kolorystyczne od lat wzbudzają w modzie wiele rozmów i sporów. To właśnie umiejętne komponowanie oraz dobieranie barw jest podstawą tworzenia modowych inspiracji, czyli tworzenia nowych trendów. O spójności całego ubioru oraz jego wartości świadczy właśnie dopasowanie kolorystyczne. Jego uzyskanie wcale nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać osobom postronnym. Dopasowywanie ubrań oraz dodatków pod względem kolorystycznym wymaga zastosowania się do naczelnych zasad. Przydadzą się one również wtedy, gdy zastanawiasz się, jak dobrać kolor torebki. Szeroki wybór kolorowej galanterii skórzanej znajdziesz na naszej stronie.

Jeśli chodzi o dobór ubrań, zasada jest dość prosta - należy kierować się przede wszystkim swoim typem urody. Takie rozwiązanie jest szczególnie istotne, ponieważ każdy indywidualny typ ma swoje cechy urody, z którymi najlepiej współgrają określone barwy. Jest to wysoce pomocna wskazówka w procesie wybierania ubrań, ponieważ wystarczy kierować się odpowiednimi kolorami. Inaczej sytuacja przedstawia się w kontekście dodatków, takich jak buty czy torebka. W tym przypadku nie ma bezpośredniego kontaktu z danym typem urody, a więc brak również konieczności tak uważnego dobierania kolorystyki pod kątem indywidualnych cech. Możesz więc puścić wodze fantazji i zdecydować się na dowolne ulubione barwy. Pamiętaj jednak o kwestii właściwego dopasowania tych dwóch elementów, jakimi są torebka oraz buty. 

Torebka pod kolor butów - hit czy kit?

Jeszcze kilka lat temu w gruncie rzeczy nie istniała dyskusja na temat tego, czy torebka pod kolor butów jest faktycznie najlepszym rozwiązaniem. Do niedawna był to po prostu najbardziej naturalny wybór, który można było dostrzec zarówno na ulicach, jak i w przypadku większych uroczystości. Teraz jednak pojawia się wiele głosów, które kwestionują ten wybór. Czy więc torebka pod kolor butów jest właściwym rozwiązaniem?

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko uzależnione jest ściśle od wyglądu oraz charakteru danej stylizacji. Nie wiesz, kiedy możesz zdecydować się na buty oraz torebkę w tym samym kolorze? Najlepszym tłem dla takiego połączenia są zdecydowanie jednolite stylizacje w stonowanych kolorach. W przypadku takiego oryginalnego zestawienia zjawiskowo prezentują się wiecznie modne czerwone skórzane torebki. Korzystając z naszej bogatej oferty, rozpocznij swoje poszukiwania. Nosząc stonowane stylizacje, możesz postawić główny akcent na buty oraz torebkę. 

Mimo że te dwa elementy mogą pozostać spójne kolorystycznie, wcale nie jest to wymóg. Możesz łączyć ze sobą inne barwy, pamiętając jednak o spojrzeniu na stylizację całościowo. 

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
insta

@stylowagalanteria