Szanowni Klienci, informujemy, że na razie wysyłki realizowane są na bieżąco.

Dla waszego bezpieczeństwa polecamy korzystanie z paczkomatów- WYSYŁKA GRATIS do każdego przedpłaconego zamówienia.

Skórzana galanteria damska, sklep z damskimi torebkami skórzanymi

Skórzana galanteria damska to nasza specjalizacja, sprzedażą włoskich torebek damskich ze skóry zajmujemy się od 2013. Początkowo były to jedynie skórzane torebki i portfele Nucelle, a sprzedaż odbywała się głównie za pośrednictwem serwisu aukcyjnego allegro.pl. Dzięki zdobytemu zaufaniu, poprzez ten sklep, który jest realizacją prywatnego hobby właścicielki poszerzyliśmy ofertę o torebki i portfele włoskich manufaktur vera pelle, a następnie o galanterię męską: męskie torby, portfele i saszetki marek Sammons, Pierre Cardin, Brodrene i Peterson.

Po latach dominacji włoskiej galanterii zauważyliśmy ostatnim czasie rosnące zainteresowanie naszych klientów polskimi wyrobami ze skóry naturalnej. Odpowiadając na tę potrzebę dołączyliśmy do oferty naszego sklepu on-line polskie marki premium: Gawor i MKJ Posmyk.

W naszym sklepie internetowym z galanterią skórzaną znajdziesz najwyższej jakości torebki i portfele skórzane o nowoczesnym wzornictwie i w ponadstandardowo bogatej kolorystyce. Jeśli macie Państwo jakieś sugestie, zapraszamy do kontaktu:

email: biuro@stylowagalanteria.com

tel.: +48 609 241 479

Dane firmy:

StylowaGalanteria.com Karolina Tomczyk-Karasek

ul. Czajkowskiego 8, lok.57, 92-511 Łódź

NIP: 7282658575

REGON: 101598150

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
insta

@stylowagalanteria